Boyner Hangi Kargo Şirketiyle Anlaşmalı Çalışıyor?

boyner-indirim-kodu-boyner-kupon-kodu-boyner-logo-ec6_b36

Türkiye’nin en büyük mağazalarından birisi olan Boyner 1996 yılında kurumsal bir yapıya geçti. 2000li yılların ortasında geniş bant internet  dediğimiz ADSL ile internet kullanımının artmasıyla birlikte e-ticaret de gelişti. Onlarca mağazası ve binlerca çalışanı olan Boyner’in de bu trend içerisinde yer almayacağı beklenemezdi herhalde. İnternet mağazaları, Boyner gibi fiziksel mağazalardan aslında her zaman daha avantajlıdır. Online alışveriş yapan herkes bunun farkına öyle yada böyle bir süre sonra varır.

Boyner kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Ancak dilerseiniz kredi kartı, seçili banka kartlarıyla Boyner online mağazasından alışverişlerinizi ödeyebilirsiniz.

Bu yazımızda sizin için boyner alışveriş sürecini inceledik. “Boyner kargom ne zaman gelir?“, “Boyner hangi kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalışıyor?“,”Boyner kargo ücreti ne kadar?” gibi ve daha bir çok sorunun cevabını sizin için araştırdık.Boyner Yurtiçi Kargo şirketiyle anlaşmalı olarak çalışamktadır. Sipariş verdiğiniz ürünler stok durumu ve depo merkezine olan uzaklığınıza göre 2 ile 4 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde boyner kargo bedava kampanyasından faydalanırsınız ve hiçbir kargo ücreti ödemezsiniz. 150 TL ve altı alışverişlerinizde 5,90 TL kargo ücreti online ödeme aşamasında tahsil edilir.Ayrıca dilerseniz Boyner Tıkla Gel uygulamasıyla ihtiyacınız olan ürünleri çok daha kısa süre içerisinde kendiniz teslim alabilirsiniz. Peki Boyner Tıkla Gel nedir? Ürünleri internetten seçersiniz, ödemesini yaparsınız ve en geç 24 saat içerisinde seçeceğiniz en uygun Boyner veya YKM mağazasından gidip teslim alabilirsiniz. Bu sayede kargo beklemesine ve haftasonu kargo teslimatı yapılmayacağı için ekstra beklemenize gerek kalmaz! Boynerden alışveriş yapmadan önce mutlaka kardeş sitemizden Boyner indirim kodu almayı unutmayın!

Boyner iade nasıl yapılır? Boyner değişim nasıl yapılır? Satın aldığınız ürünleri dilerseniz yanında gelen faturasıyla birlikte herhangi bir YKM veya Boyner mağazasından değiştirebilirsiniz. Veya dilerseniz Boyner iade adresine (Ekol Sakura Tesisi – Boyner Dağıtım Merkezi Şekerpınar Mahallesi, Yudum Sokak No:6 Kat:2-3 Çayırova / Kocaeli) Yurtiçi Kargo şirketiyle hiçbir kargo ücreti ödemeden iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

Oylama
[Toplam: 3 Ortalama: 3]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir